Головна

Історія розвитку бібліографії

(реферат з бібліотечної справи)

Вступ ... 3
1. Історія становлення бібліографії ... 4
2. Роль бібліографії в сучасному суспільстві ... 9
Висновки ... 13
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Історія розвитку бібліографії"

Реферат "Історія розвитку бібліографії" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Історія розвитку бібліографії", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Українська національна революція середини 17 ст..    Причини і наслідки розпаду Київської Русі.    Методологічні засади культурології.    Закон виключеного третього та несуперечності.    Багатопартійність як необхідна умова становлення демократичного процесу.    Роль, зміст та особливості політики в сучасних умовах.    Заключна частина промови. Систематизація матеріалів і письмова підготовка промови.    Соціальні ролі та статуси як елементи соціальної структури суспільства.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Егоцентризм в організації мовних дискурсів

Теоретичні засади дослідження егоцентризму в організації мовних дискурсів. Егоїзм і егоцентризм. Мовний егоцентризм. Рівні актуалізації. Особливості жіночого егоцентризму і його прояви. Практичне застосування егоцентричних проявів в організації мовних дискурсів.