Головна

Історія створення акордеона

(реферат з культури)

Вступ ... 3
1. Від шена до акордеона ... 3
2. Рік народження - 1822-й ... 4
3. Гармоніка, гармошка, акордеон, баян ... 8
Література ... 12

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Історія створення акордеона"

Реферат "Історія створення акордеона" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Історія створення акордеона", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Альтернативи НАТО в сучасному світі. Європейські оборонні структури.    Лібералізм: суть, характер політичної і ідейної еволюції.    Фашизм і неофашизм: ідейні джерела, соціальна база, цілі.    Багаті як клас.    Соціальні ролі та статуси як елементи соціальної структури суспільства.    Філософія середньовічної доби.    Поняття про організм і його фізіологічні функції.    Відчуття як психічний пізнавальний процес.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Маргінальний статус особистості

Теоретичні засади дослідження особливостей маргінального статусу особистості. Особливості дослідження маргінальності в сучасному суспільстві. Маргіналізація як засіб раціоналізації соціального порядку. Маргінальність українського суспільства. Міфологічна складова українського маргіналізму. Маргінальне у сфері адміністративного управління.